Güvenlik Önleminizi Alın!

Otomatik kepenk sistemleri dükkan, iş yeri, restoran vb. yerlerde kapı ve pencereleri kapatmak amaçlı kullanılan güvenlik sistemleridir. Geçmişten günümüze uzanan bir sistem olmasıyla birlikte geçmiş zamanlarda daha basit hali kullanılmaktadır.

Eski tip kepenklerde tahta, demir ya da saç malzemeli kapaklar kullanılırdı. Buda fazla bir güvenlik sağlamadığı gibi açıp kapatmakta zorluk çıkartırdı. Açıp kaparken darbe aldığı için ayrıca kötü bir görüntü oluştururdu. Otomatik kepenkler eski tip kepenklerin aksine uzaktan kumanda ile müdahale imkanı sağlamaktadır. Hiçbir fiziki güç gerektirmeden açılıp kapanan bu ürünler yapıldığı malzeme bakımından da bir hayli dayanıklıdır.

Otomatik Kepenk Fiyatları

Pek çok avantajı bulunan otomatik kepenk fiyatları kullanılacağı alan, malzeme, ölçü ve model bakımından farklılık göstermektedir. Yeni sistemle hazırlanan kepenkler genellikle alüminyum, çelik ya da galvaniz malzemelerden üretilmektedir. Bu malzemeler hem daha sağlam hem de farklı şekiller alabilmektedir. Uzun ömürlü olan bu sistemlerin kullanıldığı diğer bir alana garajlardır. Garajlarda araç içindeyken kumandayla rahatlıkla açıp kapayabilirsiniz.

Dış görünüşe önem veren ev, iş yerleri, cafe sahipleri genel olarak bu sistemi tercih etmektedirler. Bu sistem başka malzemelerle de kombin edilebilir. Tamamen sizin yaratıcılığınıza göre hazırlanmaktadır.

Eksen Otomatik Kepenk Sistemleri

Eksen otomatik kepenk sistemleri son teknolojiyle üretilmiş yüksek güvenlik sağlayan ürünlerdir. Her türlü garanti seçeneği imkanı sunan firmamız dekoratif olarak da kullanılan ürünler üretmektedirler. Ürün kategorisine göz atmak için linke tıklamanız yeterlidir. Ürün ve sistem bilgisi, fiyat vb. konularda bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.