Otomatik sistemler, hayatımızın birçok alanında fark etmesek de kullanılan sistemlerdir. Genel olarak yapıların kapılarında ve benzeri alanlarında hep otomatik ürünler kullanılmaktadır. Her yerde yaygınlaşmasıyla da artık manuel detayların yok olması görülebilir.

OTOMATİK KEPENK NEDİR?

Otomatik kepenk, genel olarak dükkanlarda ve benzeri yapılarda güvenlik amacı ile kullanılan kepenklerin uzamktan kumandalar ile insan gücüne gerek kalmadan kolaylıkla açılıp kapanmasına verilen isimdir. Günümüzde güvenliği sağlamak amacı ile bir çok önlem alınmaktadır. Her alanın kendine uygun bazı önlem yöntemler mevcuttur. Dükkanlar ve benzeri yapılar için de kepenk sistemleri oldukça önemli bir önlem yöntemidir. Yaşanabilecek bazı hırsızlıkların önüne geçmek amacı ile kepenkler kullanılmaktadır. Fakat normal kepenkler insan gücü ile açılıp kapandığından ve yeteri kadar sağlam olmadığından bazı  tehlikeli durumlara yol açabilmektedir. Bu nedenle artık bir çok yapıda otomatik kepenk kullanılmaktadır.

OTOMATİK KEPENK FİYATLARI

Otomatik kepenk fiyatları genel olarak hangi kepenk türünü tercih edeceğinize göre değişmektedir. Bu nedenle herhangi bir seçim yapmadan fiyat belirlenmesi ön görülemez. Firmamız en uygun fiyatları ve seçenekleri ile tercihlerinize ulaşmanız için en önemli basamak görevini üstlenmektedir.

FOTOSELLİ KAPI NEDİR?

Fotoselli kapı, neredeyse her binada gördüğümüz otomatik kapılardandır. Bu da diğer otomatik sistemler gibi insan gücüne gerek duymaksızın çalışır ve üstün düzey konfor sağlar. Genel olarak iş merkezlerinde oldukça fazla bulunan fotoselli kapılar, algılamalı yapıları ile insan geçişlerini algılayarak açılıp kapanmaktadır. Fotoselli kapı sistemleri sadece kolaylıkları bakımından değil estetik görüntüyü güzelleştirdikleri için de geniş bir alan yelpazesinde tercih edilmektedir.

FOTOSELLİ KAPI FİYATLARI

Fotoselli kapı fiyatları genel olarak yine firmadan firmaya göre değişkenlik arz etse de tercih ettiğiniz kapının çeşidine, camlı olup olmamasına, desenli olup olmamasına göre değişir. Bunun yanı sıra fotoselli kapı fiyatları konusunda belirleyici bir diğer unsur ise tercih edeceğiniz kapının ölçüleridir.