PERGOLA SİSTEMİ NEDİR ?

Pergola sistemleri genellikle cafelerde, orman içerisindeki evlerde, teraslarda, balkonlarda ve benzeri alanlarda sık olarak kullanılan bir sistemdir. Özellikle yaz aylarında kullanılan pergola sistemleri, güneşli günlerde güneşin zararlarından korunmak ve gölgelik bir alan oluşturmak amacı ile kullanılmaktadır. Teraslarda veya çiçekli bahçelerde ise bitkileri gölgelik alanda korumak amacı ile kullanılmaktadır. Genel olarak her cafede görebileceğiniz bu sistem kolay kullanımı sayesinde bir çok alanda tercih edilmektedir.

Sadece yaz aylarında değil kış aylarında da kullanılmaktadır. Hem koruma amaçlı hem de estetik açısından oldukça güzel bir görüntüye sahiptir. Günümüzde yüksek oranda artan lüks binalar ve yavaşca yok olmakta olan doğanın, ağaçları ve bitkileri baz aldığımızda balkon veya teraslarımızı sera haline getirebilir ve pergola sistemleri ile bitkilerinizi ve yeşil alanınızı koruyabilirsiniz.

PERGOLA SİSTEMİ FİYATLARI

Pergol sistemlerinde fiyat belirleyici unsur ilk başta yapılacak olan alanın ölçüleridir. Alan ne kadar geniş olur ise fiyat o kadar artacaktır. Daha sonrasında ise kullanılan malzemeye göre fiyatta değişiklikler gözlemlenebilir.

Firmamız pergola sistemlerinde oldukça kaliteli malzemeler kullanmaktadır. Bunun yanı sıra deneyimli ve uzman montaj ekibimiz ile güvenilir bir şekilde montajlarınızı gerçekleştirip hayat kalitenizi ve konforunuzu yükseltmek adına hizmetinizdeyiz…